XVII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska

XVII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska

XVII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska Przed nami już XVII odsłona koszykarskich rozgrywek w ramach Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Słupska.

 Turniej ten ma bogatą tradycję i duże znaczenie dla słupskich kibiców, każdego roku stanowi ostatnią fazę przygotowań ENERGI CZARNYCH Słupsk do rozgrywek w sezonie, jednocześnie pierwszą diagnozę możliwości sportowych zespołu.

W dniach 15-16 września na parkiet hali Gryfia, obok ekipy gospodarzy, wybiegną AZS Koszalin, Start Gdynia i Polpharma Starogard Gdański. Wszystkie drużyny dokonały zasadniczych zmian w składach i sztabach trenerskich, co zapowiada ciekawą i zaciętą rywalizację. Podopieczni Mariusa Linartasa zadebiutują przed słupską publicznością, dlatego mamy nadzieję na wysoką frekwencję, gorący doping oraz ciepłe przyjęcie nowych graczy. Dla większości z nich kontakt ze słupską publicznością będzie pierwszym doświadczeniem i wspomnieniem z piekielnej Twierdzy.  Chcemy, by zadziałał w pełni mobilizująco!
Szczegółowy terminarz rozgrywek oraz informacje o sprzedaży biletów na turniej pojawią się wkrótce na oficjalnej stronie zespołu.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."