Czwarty raz Bryana Davisa!

Czwarty raz Bryana Davisa!

Informujemy, że od środy treningi z Energą Czarnymi rozpocznie Bryan Davis. Doskonale znany słupskim kibicom środkowy jest już w Słupsku i po przejściu testów medycznych dołączy do drużyny tuż przed rozpoczęciem meczów sparingowych.

Powrót Bryana do Słupska związany jest z trudną sytuacją Justina Jacksona. Nasz środkowy zasygnalizował władzom klubu problemy rodzinne w Stanach Zjednoczonych, co niestety może w niedługim czasie skutkować tym, że będziemy musieli rozwiązać kontrakt. To bardzo trudna sytuacja zwłaszcza dla samego Justina, dlatego życzymy mu jak najszybszego i przede wszystkim pomyślnego rozwiązania wszystkich problemów.

Natychmiast po otrzymaniu sygnału od naszego środkowego zainicjowaliśmy działania, które poskutkowały szybkim przyjazdem do Słupska Bryana Davisa. - Bryan podpisał z nami kontrakt warunkowy, co zabezpiecza nas przed najczarniejszym scenariuszem, jakim byłoby pozostanie tuż przed rozpoczęciem sezonu z tylko jednym środkowym, Davidem Kravishem – wyjaśnia Andrzej Twardowski, prezes Energi Czarnych.

Bryan Davis to już bardzo doświadczony i uwielbiany w Słupsku zawodnik, który w międzyczasie zdołał zwiedzić wiele lig na całym świecie. Niemal 30-letni środkowy w Enerdze Czarnych grał już trzy razy: w sezonie 2010/2011 sięgnął z zespołem po brązowy medal i został MVP meczów o brąz; w rozgrywkach 2012/2013 wsparł zespół w końcówce sezonu i play-off; natomiast w ubiegłym sezonie rozegrał trzy dobre mecze, zastępując kontuzjowanego Cheikha Mbodja.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."