DRUTEX S.A. partnerem meczu nr 3!

DRUTEX S.A. partnerem meczu nr 3!

Z radością informujemy, że Drutex S.A. został partnerem ćwierćfinałowego meczu nr 3 z Anwilem Włocławek, który rozegrany zostanie we wtorek w Hali Gryfia. Drutex S.A. to ceniony producent stolarki okienno-drzwiowej, oferujący swoje najwyższej jakości produkty na całym świecie. Serdecznie dziękujemy firmie Drutex za wsparcie!

Drutex S.A. jest  wiodącym producentem okien pionowych i drzwi Europie. W swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, posiada również okna i drzwi z aluminium, drewna, systemy drewniano-aluminiowe jak również fasady i rolety. W należącym do Drutex-u Europejskim Centrum Stolarki w Bytowie na powierzchni 95 tysięcy metrów kwadratowych każdego dnia powstaje do 7000 okien. Firma DRUTEX S.A. jest zaangażowana w intensywną współpracę z lokalną społecznością. Z tego względu podejmuje liczne działania w aspekcie zarówno pomocy charytatywnej, jak również wspierania polskiego sportu – jest m.in. od 14 lat strategicznym sponsorem pierwszoligowej drużyny piłkarskiej Drutex-Bytovia Bytów.

Ćwierćfinał z Anwilem Włocławek to kolejny przykład współpracy między firmą Drutex, a Energą Czarnymi. Dziękując za okazane wsparcie apelujemy do kibiców – pokażmy we wtorek, jak Hala Gryfia potrafi dopingować!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."