#IdziemyŻebyWygrać! (wideo)

#IdziemyŻebyWygrać! (wideo)

Jak zawsze, na play-off przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Przez ostatnie tygodnie szlifowaliśmy oficjalną piosenkę Czarnych Panter #IdziemyŻebyWygrać, który pozostanie z nami na długo po tegorocznej walce o medale. Poczujcie jej moc i nastrójcie się do walki z Anwilem!

#IdziemyŻebyWygrać powstało dzięki wsparciu i zaangażowaniu lokalnych firm i przedsiębiorstw, które od zawsze utożsamiają się z naszą drużyną. Mecenasami projektu są:

Aktywna Fabryka – centrum rekreacyjno-sportowe
Co Za Piwo! – sklep piwny
Drutex S.A. – producent stolarki okienno-drzwiowej
Gryf Nieruchomości – agencja nieruchomości
Manager PLK
Mat-Bet – deweloper
Optyk Stolc – zakład optyczny
Rio-Creativo – agencja reklamowa

Utwór #IdziemyŻebyWygrać powstał z myślą stworzenia dodatkowego bodźca, budującego atmosferę podczas meczów Energi Czarnych. Autorem podkładu muzycznego jest uznany w świecie hip-hopowym polski producent Trizak, tekst i wykonanie piosenki przygotował słupski raper Maz, a teledysk został zrealizowany przez Marcina Mikołajczyka i Rio Creativo. Takie połączenie jest gwarancją produktu najwyższej jakości, jakiego jeszcze w Polskiej koszykówce nie było.

Słowa piosenki nawiązują do wszystkich najważniejszych cech charakteru Czarnych Panter. Odpowiednie tempo i podział wersów umożliwia kibicom włączenie się do wykonania utworu za każdym razem, gdy rozbrzmi w Hali Gryfia. Pełen energii, pozytywnego przekazu i waleczności kawałek znakomicie wpisuje się w charakter naszego zespołu, który zawsze walczy o zwycięstwo i nigdy się nie poddaje.

Razem #IdziemyŻebyWygrać!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."