Mamy swoją energię na 121%!

Mamy swoją energię na 121%!

To było niesamowite 25 dni, w których kibice i sympatycy Czarnych Słupsk udowodnili, że mamy swoją energię! Realizacja ambitnego celu, jakim było zebranie w akcji crowdfounding’owej 190 tys. zł, wydawało się bardzo trudne, ale dla Was nie ma rzeczy niemożliwych – w 1190 osób uzbieraliście aż 231 432 zł! Serdecznie Wam dziękujemy za zaangażowanie!

Mamy za sobą  kolejny mecz, który udało się wygrać w końcówce czwartej kwarty. W ostatnich 5 dniach wykupiliście nagrody za 92 840 zł, co stanowiło 48,86% całej potrzebnej kwoty. Zakładany próg 190 tys. zł przekroczony został na niecałą dobę przed zakończeniem całej akcji i mimo to nie zamierzaliście zwalniać tempa. Dzięki temu zebraliśmy aż 231 432 zł, co pozwoliło naszej drużynie znaleźć się na 3 miejscu wśród klubów, które miały akcje na Fans4Club.com.

Teraz przyszła pora na oficjalne, serdeczne słowa podziękowania – lista jest bardzo długo, więc jeśli kogoś przypadkiem pominęliśmy, wiedz, że naszą wdzięczność kierujemy także do Ciebie.

W imieniu naszego klubu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Dziękujemy Wam za każdą złotówkę, za ofiarowane na cele akcji nagrody, za każde udostępnienie informacji, post w mediach społecznościowych i na forach internetowych, za każdego tweeta i wykonany telefon do znajomych. Dziękujemy Wam wszystkim za ten wspaniały dowód kibicowskiej miłości, tworzycie niezwykłą społeczność sympatyków Czarnych Słupsk i zawsze zadbacie o to, że „Czarnuchy nigdy nie zginą”!

Wielkie podziękowania kierujemy także do wszystkich kibiców innych klubów i samych klubów Polskiej Ligi Koszykówki, do aktualnych i byłych koszykarzy, którzy także zaangażowali się w „Mamy swoją energię”! To wspaniałe, że rywalami jesteśmy tylko na parkiecie i nie wyobrażacie sobie rozgrywek bez meczów z nami, dlatego chętnie dołączyliście do projektu..

Wyjątkowe słowa uznania kierujemy do przedsiębiorców, którzy postanowili włączyć się w akcję poprzez podpisanie umów sponsorskich, wykupienie pakietów „Przyjaciela” lub wsparcie akcji mecenatem i przekazaniem nagród. Dziękujemy także wszystkim naszym sponsorom, którzy są z nami cały czas i przedłużali umowy także poza akcją. Zapoznajcie się z poniższymi listami firm i osób, które dołożyły się do #MamySwojąEnergię i wiedzcie, że to właśnie z ich usług warto korzystać!

Naszymi nowymi Sponsorami w ramach akcji zostali:

 • Hotel Grand Lubicz - Uzdrowisko Ustka*****
 • SILED Sp. z o.o.
 • Park Wodny Redzikowo
 • MebleExpo / Meble VOX
 • Propacta Ubezpieczenia
 • Witkac Sp. z o.o.
 • Gryf Nieruchomości Słupskie
 • Auto Karolina
 • Kebsik
 • Akademia Dobrych Ocen - Szkoła Języka Angielskiego 

Poniżej lista Przyjaciół Czarnych (wykupiony pakiet Przyjaciel):

 • ECO-PLAN S.A. (podwójny Przyjaciel z dwoma pakietami)
 • Domat Serwis AGD
 • Co Za Piwo! – Sklep Piwny
 • ALMIR Mirosław Lewandowski
 • Cech Rzemiosł Różnych w Słupsku
 • PHUP „LINDA” Rolety
 • POCIECHA Hurtownia Artykułów Dziecięcych
 • Victus s.c.
 • ZŚM MURMET
 • Szkoła Branżowa Rzemiosło Przy Cechu Rzemiosł Różnych w Słupsku
 • KASWAG
 • OPTYK p. Hilary
 • Pan Łukasz Płoskonka

 Mecenasi, którzy przekazali nagrody na rzecz akcji:

 • Fotobudka fotobudka-slupsk.pl
 • Source IT I Centrum Etui
 • Hotel Grand Lubicz - Uzdrowisko Ustka*****
 • e-littletikes.pl
 • Optyk-Stolc.pl
 • Aerosol Service
 • ZEGA - Gabinet Kosmetologii Estetycznej
 • Zakład Poligraficzny GRAWIPOL
 • Igmar AD
 • Centrum Ogrodnicze Cyprys
 • WORK Europa
 • Studio TAF MWM Production
 • ARPRES PROMOTION piroefekt.pl
 • Co Za Piwo! – Sklep Piwny
 • OSK Drift Słupsk

Niewymienieni wśród mecenasów, którzy przekazali nagrody na naszą akcję:

 • Stowarzyszenie Kibiców Słupskiej Koszykówki
 • Ośrodek Wypoczynkowy „SAWI" Łukasz Seweryn
 • Miłosz Opis
 • Aaron Cel
 • Fundacja Marcina Gortata MG13
 • Mantas Cesnauskis
 • Adam Waczyński
 • Kamil Glik
 • Kamil Grosicki
 • Artur Boruc

Wielkie wsparcie w ostatnim okresie otrzymaliśmy także od Miasta Słupska i Prezydenta Roberta Biedronia, który przekazał na akcję możliwość spędzenia z nim jednego dnia w naszym wspaniałym mieście. Dziękujemy!

Składamy także podziękowania wszystkim, którzy wsparli akcję #MamySwojąEnergię w inny sposób – każdy gest był bardzo ważny! Dziękujemy:

 • Rio Creativo – za kreację i oprawę graficzną akcji
 • Panu Mieczysławowi – za błyskawiczne zgłoszenie i pierwszoplanową rolę w naszym spocie promocyjnym
 • Cheerleaders Maxi – za promowanie akcji bezpośrednio wśród słupszczan
 • Grawipolowi – za wydruk ulotek promocyjnych
 • Mediom lokalnym i portalom koszykarskim – za zbudowanie pozytywnej atmosfery wokół akcji
 • Głosowi Pomorza i GP24 – za absolutnie największe medialne zaangażowanie
 • Taksówkarzom słupskim – za zachęcanie swoich pasażerów do wzięcia udziału i rozdawanie ulotek

Nasze podziękowania klamrą zepnie ogromne „dzięki!” dla Fans4club, które świetnie spięło i zorganizowało całą akcję #MamySwojąEnergię. Współpraca z Wami to była przyjemność!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za zaangażowanie. Ostatnie wpłaty będą księgować się na początku tygodnia, ale już teraz dziękujemy Wam za każdą złotówkęJesteście WIELCY. #MamySwojąEnergię i walczymy o grę w nowym sezonie! Nigdy nie zginą!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."