Nino Johnson poza zespołem

Nino Johnson poza zespołem

Informujemy, że Nino Johnson z powodów rodzinnych odmówił powrotu do Polski po tym, jak udał się do Stanów Zjednoczonych na pogrzeb. W obliczu takiej postawy zawodnika rozpoczęliśmy poszukiwania nowego rezerwowego środkowego.

W połowie lutego Nino Johnson zgłosił potrzebę wyjazdu na kilka dni do Stanów Zjednoczonych, gdzie miał się odbyć pogrzeb bliskiej mu osoby. Klub przychylił się do prośby zawodnika, mając na uwadze przerwę w rozgrywkach na turniej finałowy Pucharu Polski.

- Niestety kiedy przyszedł czas powrotu Nino poinformował mnie oraz klub o tym, że z powodów rodzinnych nie wróci do Słupska. W tym miejscu chciałbym podkreślić, że Energa Czarni wykazali się dużym profesjonalizmem, wywiązując się ze wszystkich zobowiązań finansowych i organizacyjnych wobec koszykarza – mówi Maciej Schwarz, agent Nino Johnsona.

- Postawa zawodnika jest naganna i stawia także moją agencję w złym świetle, nad czym bardzo ubolewam. Z tego miejsca pragnę przeprosić kibiców Energi Czarnych za nieprofesjonalne zachowanie Nino – dodaje Schwarz.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."