Pełni Energi na trzy lata!

Pełni Energi na trzy lata!

Z wielką radością i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Grupa Energa będzie sponsorem naszego zespołu przynajmniej przez kolejne 3 lata. To wielki sukces Energi Czarnych i całej słupskiej koszykówki, swoisty prezent na „osiemnastkę” naszego klubu w koszykarskiej ekstraklasie.


Tuż przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017 Polskiej Ligi Koszykówki Grupa Energa podpisała z Energą Czarnymi najdłuższą w historii współpracy, trzyletnią umowę sponsorską. Na jej mocy Energa pozostanie tytularnym sponsorem naszego klubu aż do 2019 r.

- Uważam, że jest to nasz olbrzymi sukces. Udało nam się wynegocjować aż trzyletnią umowę, która daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności na dłuższy niż dotychczas czas. Nie było łatwo, ponieważ musieliśmy przejść przez skomplikowaną procedurę, która została opisana w nowo powstałej ustawie – mówi Andrzej Twardowski, Prezes Zarządu Energi Czarnych i autor negocjacyjnego sukcesu.

Energa napędza słupską koszykówkę już od 2005 r. Już pierwszy rok współpracy przyniósł Enerdze Czarnym największy sukces w historii w postaci brązowego medalu PLK. Kolejne lata pozwoliły jeszcze trzykrotnie znaleźć się nam podium koszykarskiej ekstraklasy. W sumie cztery medale na przestrzeni 11 lat są żywym dowodem przynależności Energi Czarnych do krajowej elity, co nie byłoby możliwe bez doskonałej współpracy z Grupą Energa.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych krajowych grup energetycznych. Podstawowa działalność Energi obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną i cieplną. Nasz tytularny sponsor zasila w energię elektryczną niemal 3 miliony klientów indywidualnych i biznesowych. Energa eksploatuje ponad 184 tys. km linii energetycznych, a jej sieć dystrybucyjna obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi około 24% powierzchni kraju.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."