Rusza sprzedaż karnetów – pobijmy rekord!

Rusza sprzedaż karnetów – pobijmy rekord!

Od 29 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Czarnych Słupsk rozgrywane w Hali Gryfia w sezonie 2017/2018. Sprzedaż odbywa się jednocześnie w internecie oraz w punktach stacjonarnych. Czeka nas wyjątkowy sezon niezwykle walecznej i – jak się spodziewamy – bardzo efektownej drużyny, dlatego też liczymy na Was! Pobijmy rekord ilości zakupionych karnetów!

Właściciele karnetów z ubiegłego sezonu mają prawo pierwokupu wejściówek na swoje ulubione miejsca. Rezerwacja potrwa  do 15 września 2017r. do godziny 12:00, po tym terminie niewykupione miejsca trafią do ogólnej sprzedaży. Równolegle odbywa się sprzedaż karnetów na pozostałe, niezarezerwowane miejsca w Hali Gryfia.

Zakupu karnetu można dokonać poprzez stronę www.czarni.abilet.pl oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej:

  • Biuro Podróży WODNIK ul. Kołłątaja 32 (I piętro PKP)
  • DECAN ul. Piłsudskiego 9 
  • MILENIUM ZAKŁADY BUKMACHERSKIE  ul. Kilinskiego 50 
  • Centrum Informacji Turystycznej  ul. Starzyńskiego 8
  • ESKAPADA Biuro Podróży ul. Jedności Narodowej 2 
  • BESTPROFIT NIERUCHOMOŚCI ul. Szczecińska 81/2 

Ceny karnetów na nowy sezon nie zmieniają się. Podzielone są na sześć kategorii i mieszczą się w widełkach od 245 do 855 zł normalne oraz od 200 do 410 zł ulgowe. Każdy kibic będzie mógł wybrać jeden z trzech wzorów graficznych karnetu, unikalny wygląd będą miały także wejściówki na sektor VIP. Niezależnie od miejsca dokonania transakcji, zakupione karnety otrzymają Państwo pocztą pod wskazany adres do 4 października 2017 r. Koszty wysyłki wliczone są w cenę karnetu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą karnetu, potwierdzenie zakupu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Dzieci w przedziale wiekowym 7-13 mogą uczestniczyć w widowisku tylko pod opieką osoby dorosłej.

Zachęcamy wszystkich do zakupu karnetów – nasza nowa drużyna zagwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Przed Wami kolejna szansa na udowodnienie, że Czarni są dla Was czymś znacznie więcej, niż po prostu drużyną koszykówki. Czarnuchy nigdy nie zginą!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."