Wyjątkowa licytacja choinki!

Wyjątkowa licytacja choinki!

Czy każdy z Was był wystarczająco grzeczny, by odwiedził go Święty Mikołaj? Jeśli nie, to jest okazja by zaskarbić sobie sympatię brodatego. Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców Energi Czarnych (tych grzecznych też!) do licytacji niepowtarzalnej choinki wykonanej przez podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Machowinku. Zwycięzca licytacji będzie mógł także dołączyć do naszej drużyny podczas wybranego meczu PLK!

Każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia podczas meczu Energi Czarnych można wylicytować jedyną w swoim rodzaju, ręcznie wykonaną choinkę autorstwa utalentowanych podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Machowinku. To wyjątkowe drzewko zawsze jest świadectwem dobroci naszych kibiców. Żeby jeszcze mocniej otworzyć Wasze serca (i portfele! ;)) dokładamy dodatkową atrakcję dla zwycięzcy licytacji – możliwość dołączenia do zespołu Energi Czarnych i udział w wybranym meczu PLK na ławce rezerwowych. Można będzie wybrać dowolny mecz w sezonie 2016/2017, z wyłączeniem Derbów Pomorza z AZS oraz fazy play-off.

Licytacja zostanie przeprowadzona w trakcie przerwy sobotniego meczu z Treflem. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na letni wypoczynek wychowanków DPS w Machowinku. Liczymy na Was!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."