Pierwszy raz na meczu

Pierwszy raz na meczu

Świetnie, że zobaczymy się w Hali Gryfia! Na własnej skórze przekonasz się, czym są prawdziwe, pozytywne, sportowe emocje! Zanim jednak dołączysz do wspólnoty tysięcy fanów Czarnych Słupsk, zapoznaj się z kilkoma ważnymi kwestiami:

 

 

 

ECS dress code

Dress code – na czerwono! Hala Gryfia od lat słynie ze swojej niesamowitej atmosfery, której częścią jest jednolicie ubrana w czerwone barwy publiczność. Stań się częścią naszego „piekła"!

ECS bilety

Bilety – bilety na wszystkie mecze Czarnych Słupsk rozgrywane we własnej hali możesz kupić przez internet za pośrednictwem strony www.czarni.abilet.pl oraz w punktach stacjonarnej sprzedaży. Ich pełną listę znajdziesz tutaj.

ECS jak dojechac

Jak dojechać? – Hala Gryfia zlokalizowana jest przy jednej z najważniejszych słupskich ulic (Szczecińska 99), przy głównym ciągu komunikacyjnym z centrum miasta na zachód.

ECS parking

Parking – przed Halą Gryfia znajduje się kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Dodatkowe parkingi znajdują się przy ścianie szczytowej oraz za obiektem od strony ul. Fałata, a także za halą od strony ul. Grottgera (nieutwardzony).

ECS zakupy

Zakupy w hali – podczas wszystkich spotkań PLK możesz zaopatrzyć się m.in. w klubowy szalik, koszulkę. Stanowiska handlowe w głównym holu Hali Gryfia oferują także napoje i drobne przekąski.

ECS kibicuj

Kibicuj! – od razu po wejściu na halę zauważysz sektor Stowarzyszenia Kibiców Słupskiej Koszykówki „czarni.slupsk.pl". To oni są odpowiedzialni za prowadzenie dopingu w trakcie spotkań, zachęcając do aktywności wszystkich kibiców. Ty też daj się ponieść emocjom!

 

 

 

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."